Leveranciers

Bedrijf Rund Lam Naam Email Telefoon Adres Website

Allaert Meat Products

Rund

Lam

Sébastien Allaert

Sophie Allaert

sebastien@allaert-meat.com

sophie@allaert-meat.com

+32 (0)2 521 28 56‬

Rue du Compas, 55-63 - 1070 Bruxelles

allaert-meat.be

Van Engelandt

Lam

Kristof Van Paesschen

kristof.vanpaesschen@vanengelandt.com

+32 (0) 2 521 63 06

Rue Ropsy Chaudron 83, 1070 Anderlecht

vanengelandt.com

Bedrijf Rund Lam Naam Email Telefoon

ABP UK

Rund

Lam

Norbert Quinn

norbert.quinn@abpbeef.com

44 (0) 7931173437

ABP Yetminster

Lam

James Hutcheson

james.hutcheson@abplamb.com

44 (0) 7931173437

Acura Foods Ltd

Rund

Lam

David Eaton

david.eaton@acurafoods.com

44 (0) 1438 745242

Alec Jarrett Ltd

Rund

Stephen Jarrett

Stephenjarrett@alec-jarrett.co.uk

44 (0) 1179 322 725

Buitelaar Group

Rund

Lam

Oliver King

Oliver@buitelaar.co.uk

44 (0) 7584 747870

Direct Meats Ltd

Rund

Lam

Martin Blackwell

mblackwell@directholdings.co.uk

44 (0) 7971472019

Dovecote Park Limited

Rund

Ray Thomas

ray.thomas@dovecotepark.co.uk

44 (0) 7971472019

Dunbia

Rund

Lam

Niall Brennan

salesenquiries@dunbia.com

44 (0) 1294 461921

Euro Quality Lambs

Lam

Habib Khalid

habib@euroqualitylambs.co.uk

44 (0) 1588 673000

Farmers Fresh Ltd

Lam

Stuart Lammas

stuart@farmersfresh.co.uk

44 (0) 1926 853211

Fayman Europe

Rund

Lam

John Carson

John.carson@fayman.com.au

44 (0) 7790 560 963

Foyle Food Group

Rund

Reception

info@foylefoodgroup.com

44 (0) 28 8224 3201

GPS Food Group

Rund

Lam

John Lindsay

info@gpsfoodgroup.com

44 (0) 208 498 6750

H R Jasper & Son Ltd

Lam

Keith Jasper

keith@jasperslamb.co.uk

44 (0) 1566 772843

Hewitt Meats

Rund

James Annett

james@hewittmeats.co.uk

44 (0) 28 3889 1522

Intermeats Ltd

Rund

Lam

Julien Pourik

J.pourik@intermeats.com

44 (0) 7711559177

Janan Meat

Lam

Trevor Bellis

trevor.bellis@jananmeat.co.uk

44 (0) 7407219709

Kepak

Rund

Lam

Marc Driver

Marc.Driver@kepak.com

44 (0) 7702350159

Lamex Food Group

Rund

Lam

James Parsons

jamesp@lamexfoods.eu

44 (0) 1992 473888

Linden Foods

Rund

Lam

Alan Wilson

Alanw@lindenfoods.com

44 (0) 288 772 4777

Majestic Meat Ltd

Rund

Lam

Mohammed Hassan

zafar@majesticmeat.co.uk

44 (0) 7710-048708

McKnight

Rund

Lam

Tom McKnight

sales@tommcknight.co.uk

44 (0) 203 005 8782

Menai Meats Wales ltd

Lam

Amer choudhery

Aisha.pmm@hotmail.com

44 (0) 7811173426

Monarch Foods International Ltd

Rund

Lam

Steve Chick

steve@monarchfoods.co.uk

44 (0) 1959 563202

Mutchmeats Limited

Rund

Lam

Sally Mutch

sally.mutch@mutchmeats.co.uk

44 (0) 7770 897267

Norwest Foods International Ltd

Rund

Lam

Jack Rowe

mail@norwest-foods.com

44 (0) 1565759000

Oakfield Foods Ltd

Rund

Lam

Andrew Barlow

andrew.barlow@oakfieldfood.co.uk

44 (0) 20 8441 8211

PICKSTOCK FOODS

Lam

Andrew Pickstock

andrew@pickstockfoods.co.uk

44 (0)1283 551692

PICKSTOCK FOODS

Lam

Maurice McNulty

maurice@pickstockfoods.co.uk

44 (0) 7712 625 756

Pickstock Teleford Ltd

Rund

Greg Pickstock

greg@pickstocktelford.co.uk

44 (0) 1952 605 900

Randall Parker foods

Lam

Graham Penny

Sales.andover@randallparkerfoods.com

44 (0) 1264 773545

The British Premium Sausage Company

Rund

Lam

Ian Cundell

ian@britishpremiumsausages.co.uk

44(0) 7714107623

Towers Thompson Ltd

Rund

Lam

Martin Codling

martin@towers-thompson.co.uk

44 (0) 1689 810666

Weddel Swift Ltd

Rund

Lam

David Martin

sales@weddelswift.com

44 (0) 151 949 4400

Des normes de qualité, au service de l'excellence - Chef

Vlees met Brits Kwaliteitslabel wordt zowel door keukenchefs als door hun klanten heel erg geapprecieerd, of het nu lam of rund is, en is voortaan een vaste waarde op de kaart van vele toprestaurants.